Безінерційний молоток Yato YT-4626
Yato YT-4626 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4626
Усі ціни 6 →Молоток рихтовочный Yato 490г (YT-4626) | 550 грн. |
Молоток безінерційний YATO з дерев. ручкою, = 45 мм, m= 490 г, l= 348 мм ( | 535 грн. |
Молоток(Бляхаря)Рихтувальний безінерційний з дерев'яною ручкою 348 мм YATO | 633 грн. |
Молоток безінерційний YATO 490г 348мм (YT-4626) | 469 грн. |
Молоток безінерційний YATO YT - 4626 | 638 грн. |
Молоток безінерційний 490 г Yato діаметром 45 мм (YT-4626) | 523 грн. |
Модификації Yato YT-4626
Ціни на Yato YT-4626 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4624 | від 319 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-4625 | від 403 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-4626 | від 469 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →