Набір інструментів Yato YT-55300
Відео 5Фото 5 |
Yato YT-55300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-55300
Сервисная тележка Yato с набором инструментов 177 шт YT-55300 | 37 199 грн. |
Yato Wózek 6 szuflad z wyposażeniem 177 szt. YT-55300 | 19 926 грн. |
Yato Wózek 6 szuflad z wyposażeniem 177 szt. YT-55300 | 20 412 грн. |
Yato Wózek 6 szuflad z wyposażeniem 177 szt. YT-55300 | 19 440 грн. |
Сервісна візок з інструментами YATO YT - 55300 975x765x465 мм 177 шт | 37 906 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →