Біти / торцеві голівки Yato YT-5541
Yato YT-5541 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5541
Усі ціни 10 →Набор инструментов в ложементе Yato 25ед. (YT-5541) | 1 150 грн. |
Набір інструментів YATO у ложементі 1/4", 25 пр YT-5541 | 1 389 грн. |
Набір інструментів Yato YT-5541 | 1 450 грн. |
Набор головок Yato YT-5541. | 1 195 грн. |
Набір інструментів Yato YT-5541 | 1 150 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →