Набір інструментів Yato YT-55480
Фото 3 |
Yato YT-55480 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-55480
Набор губцевого инструмента в ложементе Yato 4ед. (YT-55480) | 1 750 грн. |
Ложемент з інструментами Сантехніка 4 шт YATO YT-55480 | 1 880 грн. |
Набір з розвідними трубними ключами YATO YT-55480 | 2 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →