Таль Yato YT-58951
Yato YT-58951 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-58951
Таль ручная стационарная Yato 1,0 т (YT-58951) | 4 700 грн. |
Yato Лебедка ручная тросовая Yato 1 т 3 м (YT-58951) | 4 268 грн. |
Лебідка ручна ланцюгова 1 т. YATO YT-58951 | 4 606 грн. |
Модификації Yato YT-58951
Ціни на Yato YT-58951 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-58950 | від 3 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-58951 | від 4 268 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-58953 | від 5 852 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →