Таль / лебідка Yato YT-58967
Фото 3 |
Yato YT-58967 6000 кг (с блоком)9000 кг (с блоком) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-58967
Усі ціни 6 →Таль ручная рычажная Yato 6,0 т (YT-58967) | 14 300 грн. |
Yato łańcuchowa dźwigniowa 6000 kg YT-58967 | 9 600 грн. |
Yato łańcuchowa dźwigniowa 6000 kg YT-58967 | 9 840 грн. |
Yato łańcuchowa dźwigniowa 6000 kg YT-58967 | 10 080 грн. |
Важільна Ланцюгова Лебідка 6.0 т L=1.5 м YATO® YT-58967 | 14 935 грн. |
Лебідка ручна ланцюгова YATO YT-58967 з доводчиком H= 1.5 м F= 6 т | 15 503 грн. |
Модификації Yato YT-58967
Ціни на Yato YT-58967 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-58967 | від 9 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-58968 | від 13 880 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →