Лебідка Yato YT-5902
Фото 4 |
Yato YT-5902 125 кг150 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5902
Таль электрическая стационарная Yato 150кг (YT-5902) | 6 250 грн. |
Yato Лебедка электрическая Yato 550 Вт 150/300 кг (YT-5902) | 5 676 грн. |
Тельфер Електричний 550 Вт (300 кг) Канатний YATO® YT-5902 | 6 541 грн. |
Модификації Yato YT-5902
Ціни на Yato YT-5902 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-5901 | від 5 192 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-5902 | від 5 676 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →