Струбцина Yato YT-6408 500 мм
Yato YT-6408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6408 500 мм
Усі ціни 6 →Струбцина F-образная Yato 500мм (YT-6408) | 1 100 грн. |
Струбцина столярна YATO 500 x 120 мм (YT-6408) | 1 069 грн. |
Струбцина кована YATO 500х120мм (YT-6408) | 928 грн. |
Струбцина кована YATO F-образна 500 Х 120 мм (YT-6408) | 1 430 грн. |
Струбцина кована YATO F-образна 500 Х 120 мм (YT-6408) | 1 078 грн. |
Струбцина кована YATO F-подібна 120 x 500 мм YT-6408 | 1 342 грн. |
Модификації Yato YT-6408
Ціни на Yato YT-6408 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6407 400 мм | від 844 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6408 500 мм | від 928 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-6409 600 мм | від 1 012 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-6410 900 мм | від 1 223 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →