Лещата Yato YT-65071 30 мм / губки 50 мм
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-65071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-65071 30 мм / губки 50 мм
Усі ціни 8 →Тиски сверлильные Yato (YT-65071) | 990 грн. |
Тиски (110мм) Верстатні свердлильні YATO YT-65071 | 1 087 грн. |
Тиски для верстатів YATO 110мм (YT-65071) | 835 грн. |
Лещата для верстатів YATO (YT-65071) 50 мм | 990 грн. |
Тиски для верстатів YATO YT-65071 | 970 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →