Будівельний степлер Yato YT-70020
Фото 3 |
Yato YT-70020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-70020
Усі ціни 10 →Степлер Yato для скоб и гвоздей (YT-70020) | 556 грн. |
Степлер YATO з регулятором для скоб 53 4-14 мм S 10-12 мм J 10-14 мм (YT-7 | 540 грн. |
Степлер Будівельний Для Скоб та Цвяхів YATO (YT-70020) | 639 грн. |
Степлер YATO з регулятором для скоб 53 4-14 мм S 10-12 мм J 10-14 мм (YT-7 | 684 грн. |
Степлер YATO з регулятором для скоб 4-14 мм (YT-70020) | 473 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →