Струмовимірювальні кліщі Yato YT-73093
Фото 5 |
Yato YT-73093
Пристрій:струмовимірювальні кліщі
Пост. напруга:800 мВ, 600 В
Змін. напруга:800 мВ, 600 В
Постійний струм:600 A
Змінний струм:600 A
Опір:60 МОм
Всі характеристики
Характеристики YT-73093
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-73093
Мультиметр-клещи цифровой Yato (YT-73093) | 2 805 грн. |
Мультиметр-кліщі YATO TRUE RMS (YT-73093) | 2 364 грн. |
Мультиметр-кліщі YATO TRUE RMS електр. параметрів і температури, діапазон | 2 726 грн. |
Електровимірювальні Кліщі TRUE RMS YATO YT-73093 | 2 966 грн. |
Мультиметр-кліщі YATO TRUE RMS (YT-73093) | 2 364 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →