Похідний ніж Yato YT-76031
Відео 1Фото 2 |
Yato YT-76031 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-76031
Усі ціни 12 →Нож Yato (YT-76031) | 715 грн. |
Нож монтажный Yato складной 205мм с держателем для бит (YT-76031) YT-76031 | 638 грн. |
Ніж Yato складаний 205мм з тримачем для біт (YT-76031) YT-76031 | 622 грн. |
Yato Ніж Yato складаний 205мм з тримачем для біт (YT-76031) YT-76031 | 622 грн. |
Ніж Yato складаний 205мм з тримачем для біт (YT-76031) | 604 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
В комплект входять біти:
- шліцьові: 3, 4 мм
- хрестові: PH1, PH2
- шестигранні 3, 4 мм
- зірочки T10, T20
РекомендуємоПорівняти в таблиці →