Біти / торцеві голівки Yato YT-7753
Відео 1Фото 2 |
Yato YT-7753 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-7753
Усі ціни 9 →Набор торцевых головок Yato 1/2" с насадками Spline в кейсе, 12 шт YT-7753 | 1 762 грн. |
Набор головок бита Spline Yato 1/2" 12ед. (YT-7753) | 2 002 грн. |
Набір головок торцевих з бітами YATO Spline 1/2" M6-17 12шт (YT-7753) | 1 688 грн. |
Набір інструментів Yato YT-7753 | 1 902 грн. |
Набір торцевих головок із насадками Spline YATO: квадрат 1/2" M6-17 12 шт | 1 946 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-7753:
- M12, M17 (L= 50 мм)
- М6 (L= 70 мм)
- М7, М8 (L= 100 мм)
- М8, М10 (L= 120 мм)
- М6, М10, М12 (L= 140 мм)
- М5 (L= 180 мм)
- М6 (L= 250 мм)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →