Біти / торцеві голівки Yato YT-7810
Yato YT-7810 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-7810
Бита Pozidriv Yato 1/4" PZ1 50шт (YT-7810) | 350 грн. |
Набір викруткових насадок YATO 1/4" PZ1 х 25 мм 50 шт. (YT-7810) | 305 грн. |
Насадки викруткове YATO YT-7810 | 350 грн. |
Набір біт YATO Pozidriv PZ1x25мм HEX 1/4" 50шт (YT-7810) | 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →