Болгарка Yato YT-82098
Відео 2Фото 3 |
Yato YT-82098 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82098
Болгарка (кутова шліфмашина) YATO YT-82098 | 2 199 грн. |
Болгарка (1400 Вт) УШМ YATO YT-82098 | 2 755 грн. |
Шліфмашина кутова мережева YATO YT-82098 | 2 548 грн. |
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82098 | 2 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →