Циркулярна пила Yato YT-82152
Фото 3 |
Yato YT-82152 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82152
Усі ціни 8 →Пила дисковая Yato (YT-82152) | 3 200 грн. |
Пила дискова ручна мережева YATO 1.5кВт (YT-82152) | 2 697 грн. |
Пила дискова Yato YT-82152 | 2 649 грн. |
Циркулярна пилка 185мм 1500Вт YATO (YT-82152) | 2 990 грн. |
Дискова Пила 1500 Вт YATO YT-82152 | 3 384 грн. |
ще 3 пропозиції