Циркулярна пила Yato YT-82165
Відео 4Фото 10 |
Yato YT-82165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82165
Пильный станок Yato (YT-82165) | 10 000 грн. |
ПИЛА ЦИРКУЛЯРНА YATO 1.8 КВТ ДИСК 254 X 30 ММ НАХОД 45° YT-82165 | 8 379 грн. |
Пила циркулярна мережева YATO 1800Вт (YT-82165) | 8 425 грн. |
Пила циркулярная Yato YT-82165 | 7 700 грн. |
Пила циркулярна Yato YT-82165 1800 Вт 254 мм | 13 970 грн. |
Відеоогляди