Торцювальна пила Yato YT-82174
Відео 3Фото 9 |
Yato YT-82174 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82174
Усі ціни 6 →Пила торцовочная по дереву и металлу Yato (YT-82174) | 13 000 грн. |
Торцовочна пила YATO (YT-82174) | 10 953 грн. |
Пила торцювальна YATO YT - 82174 | 16 480 грн. |
Пила Торцювальна 1800 Вт YATO YT-82174 | 13 596 грн. |
Пила торцювальна YATO YT - 82174 | 17 050 грн. |
Пила торцювальна YATO YT-82174 | 13 001 грн. |
Відеоогляди