Відрізна пила Yato YT-82181
Фото 7 |
Yato YT-82181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82181
Усі ціни 7 →Пила монтажная по металлу Yato (YT-82181) | 7 800 грн. |
Верстат по металу торцьовальний відрізний електромережевий YATO 230В (YT-8 | 6 572 грн. |
Пила монтажна Yato YT-82181 | 6 499 грн. |
Пила торцева по металу Yato YT-82181 2450 Вт диска 355 мм | 10 560 грн. |
Пила торцювальна по металу YATO 2450 Вт диск 355 мм (YT-82181) | 7 644 грн. |
Різак для металу 2450 Вт 355 мм з функцією м'якого запуску YATO YT-82181 | 8 596 грн. |
Пила монтажная YATO YT-82181 | 6 630 грн. |