Паяльник Yato YT-82250
Відео 1Фото 3 |
Yato YT-82250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82250
Усі ціни 15 →Паяльник для пластиковых труб Yato YT-82250 | 4 015 грн. |
Устройство для муфтовой сварки Yato (YT-82250) | 3 100 грн. |
Машина для пайки пластикових труб Yato YT-82250 | 2 580 грн. |
Паяльник для пайки PVC труб YATO 850Вт, d16-63мм з 7 адаптерами (YT-82250) | 2 613 грн. |
Yato Паяльник для пайки PVC труб YATO 850 Вт, 16-63 мм с 7 адаптерами (YT- | 2 542 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →