Клейовий пістолет Yato YT-82401
Відео 2Фото 5 |
Yato YT-82401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82401
Усі ціни 8 →Клеевой пистолет Yato (YT-82401) | 710 грн. |
Клейовий пістолет YATO YT-82401 | 802 грн. |
Термопістолет Клейовий 35 Вт Для стрижнів =11.2 мм YATO YT-82401 | 798 грн. |
Клейовий пістолет мережевий YATO YT-82401 для стрижнів 11 мм | 913 грн. |
Клейовий пістолет Yato YT-82401 35 Вт | 856 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →