Фарбопульт Yato YT-82553
Фото 5 |
Yato YT-82553 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82553
Усі ціни 8 →Краскопульт YATO YT-82553 | 1 750 грн. |
Краскораспылитель электрический 600 Вт YATO YT-82553 (Черно-оранжевый) | 2 295 грн. |
Краскопульт электрический Yato (YT-82553) | 2 100 грн. |
Пульверизатор мережевий YATO (YT-82553) | 1 771 грн. |
Фарборозпилювач YATO YT-82553 електричний | 2 780 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →