Дриль-шурупокрут Yato YT-82782
Фото 8 |
Yato YT-82782 |
|
Модель YT-82783 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі YT-82782 один акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі YT-82784 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82782
Усі ціни 12 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Yato (YT-82782) | 4 700 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний YATO YT-82782 | 3 961 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний YATO YT-82782 | 3 880 грн. |
Акумулятрний дриль-шурупокрут YATO YT-82782 | 3 899 грн. |
Yato Шуруповерт дрель аккумуляторный YATO Li-ion 18 В, 40 Нм, 2 Ач, патрон | 3 760 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Yato YT-82782
Ціни на Yato YT-82782 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82782 | від 3 740 грн. | 14 пропозицій | ||
Yato YT-82784 | від 5 905 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-82783 | від 2 050 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →