Дриль-шурупокрут Yato YT-82788
Відео 2Фото 5 |
Yato YT-82788 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель YT-82789 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі YT-82788 є один акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82788
Усі ціни 10 →Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Yato (YT-82788) | 4 900 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний YATO YT-82788 | 4 129 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний Yato YT-82788 | 4 049 грн. |
Yato Шуруповерт дрель ударная аккумуляторная YATO Li-ion 18 В, 40 Нм, 2 Ач | 3 920 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут YATO YT-82788 | 5 020 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yato YT-82788
Ціни на Yato YT-82788 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82788 | від 3 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Yato YT-82789 | від 2 080 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →