Дриль-шурупокрут Yato YT-82796
Відео 1Фото 5 |
Yato YT-82796 |
|
Модель YT-82797 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі YT-82796 є один акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82796
Усі ціни 8 →Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Yato (YT-82796) | 5 800 грн. |
ШУРУПОВЕРТ-ДРЕЛЬ УДАРНИЙ НЕЩЕТОЧНИЙ АКУМУЛЯТОРНИЙ YATO YT-82796 | 4 699 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний YATO YT-82796 | 4 887 грн. |
Yato Шуруповерт дрель ударная бесщеточная YATO 18 В Li-ion, 42 Нм, 2 Ач, 1 | 4 524 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут YATO YT-82796 | 7 752 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Yato YT-82796
Ціни на Yato YT-82796 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82796 | від 4 524 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-44250 | від 19 168 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-82797 | від 2 975 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →