Шурупокрут Yato YT-82800
Відео 3Фото 4 |
Yato YT-82800 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Купити Yato YT-82800
Усі ціни 10 →Аккумуляторный ударный шуруповерт Yato (YT-82800) | 4 450 грн. |
Шуруповерт акумуляторний YATO YT-82800 | 3 750 грн. |
Гвинтоверт акумуляторний Yato YT-82800 | 3 675 грн. |
Yato Шуруповерт ударный аккумуляторный Li-ion YATO 18 В, 160 Нм, 2 Ач, 1/4 | 3 560 грн. |
Акумуляторний ударний шурупокрут YATO YT-82800 | 4 694 грн. |
Потужний імпульсний шурупокрут для великих кріплень
Фірма Yato випускає велику лінійку дрилів і шурупокрутів, в якій яскравіше за інших виділяється Yato YT-82800 - інструмент з великим крутним моментом (160 Нм). Його корпус зроблений з армованого поліаміду, а редуктор повністю металевий. Патрон може обертатися зі швидкістю до 3000 об/хв. Частота ударів пропорційна оборотам і сягає 3000 уд/хв. Швидкість обертання та зусилля затягування кріплення регулюються за допомогою пускової клавіші (чим сильніше вона натиснута, тим швидше крутить шурупокрут). У патрон можна вставляти виключно «довгі» біти та перехідники (тобто ті види оснастки, які мають довжину не менше 50 мм і забезпечені спеціальною «канавкою» для фіксації за допомогою кульки). По периметру патрона знаходяться три світлодіоди, що забезпечують підсвічування робочої зони під час роботи, а до ручки прикручено металевий гачок, що дозволяє підвісити інструмент на ремінь, коли потрібно звільнити руки. Як джерело живлення використовуються 18-вольтові акумулятори Yato. У комплект входять одна батарея ємністю 2 Агод та зарядний пристрій до неї.
Недорогий, бо побутовий
Шурупокрути з такими технічними характеристиками, як Yato YT-82800, відмінно підходять для роботи з довгими столярними шурупами. Їх можна використовувати для монтажу опалубки та покрівельних конструкцій, а також встановлення хомутів та кріплень при протягуванні кабельних трас та трубопроводів. Компактний корпус сприяє роботі в важкодоступних місцях, а невелика вага (1.1 кг) дозволяє працювати вище рівня голови без особливої втоми. Але слід зазначити, що даний шурупокрут є все-таки електроінструментом побутового класу (це зрозуміло навіть за його невисокою ціною) і не особливо підходить для тривалої роботи з великим навантаженням. Наприклад, ми помітили, що він схильний до перегріву - після 10 - 20 довгих шурупів, закручених один за одним без пауз, корпус редуктора нагрівається настільки, що його некомфортно торкатися голими руками. Тому для професійних потреб та інтенсивної експлуатації рекомендуємо підібрати якийсь інший варіант.
Модификації Yato YT-82800
Ціни на Yato YT-82800 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82800 | від 3 549 грн. | 10 пропозицій | ||
Yato YT-82801 | від 2 009 грн. | 3 пропозиції |