Гайковерт Yato YT-82805
Відео 8Фото 9 |
Yato YT-82805 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель YT-82805 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі YT-82804 є один акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82805
Гайковерт ударный аккумуляторный Yato (YT-82805) - без аккумулятора и заря | 2 800 грн. |
Гайковерт акумуляторний ударний YATO YT-82805 (без АКБ та ЗУ) | 2 315 грн. |
Гайковерт ударний акумуляторний Li-Ion YATO квадрат 1/2", 18В (YT-82805) | 2 360 грн. |
Yato Гайковерт ударный аккумуляторный YATO 1/2" 300 Нм Li-Ion 18В + 4 голо | 2 240 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-82805
Ціни на Yato YT-82805 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82804 | від 4 099 грн. | 13 пропозицій | ||
Yato YT-82805 | від 2 240 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →