Шабельна пила Yato YT-82814
Відео 3Фото 7 |
Yato YT-82814 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Купити Yato YT-82814
Усі ціни 6 →Пила сабельная аккумуляторная Yato (YT-82814) | 4 150 грн. |
Пила шабельна акумуляторна YATO YT-82814 | 3 430 грн. |
Пила шаблева акумуляторна Li-Ion YATO 18В (YT-82814) | 3 497 грн. |
Пила шабельна акумуляторна YATO YT-82814 | 5 399 грн. |
Пила шабельна акумуляторна YATO YT-82814 | 4 067 грн. |
Сабельная пила YATO YT-82814 | 3 528 грн. |
Багатофункціональна акумуляторна пилка
Yato YT-82814 - це зручна акумуляторна пилка, що часто використовується як сучкоріз для обрізання гілок і кущів у саду. Крім цього, завдяки своїй потужності та універсальності, вона підходить і для інших завдань. При вазі всього 1.6 кг ця пилка здатна виконувати пропили до 80 мм у деревині і різати сталь до 10 мм завтовшки. Це робить її придатною для пилки товстих гілок, дощок, фанери, металевих та пластикових труб, а також листового металу. Для різних робіт необхідно придбати відповідні пилки, але завдяки швидкозатискному патрону зміна пилок відбувається легко і швидко. Патрон здійснює зворотно-поступальні рухи з амплітудою 25 мм і частотою до 3000 ход/хв, а завдяки електронному регулюванню оборотів можна контролювати частоту ходів.
Доступний інструмент для дому та саду
Yato YT-82814 відноситься до категорії доступних акумуляторних шабельних пилок, тому її варто розглянути, якщо вам потрібен бюджетний інструмент для роботи в саду, гаражі або домашньої майстерні. В комплект входить одна акумуляторна батарея на 2 Агод та зарядний пристрій. Пила також є сумісною з іншими 18-вольтовими акумуляторами Yato ємністю до 6 Агод, що дозволяє збільшити час роботи без підзарядки.
Модификації Yato YT-82814
Ціни на Yato YT-82814 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82814 | від 3 430 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-82815 | від 1 820 грн. | 5 пропозицій |