Шабельна пила Yato YT-82815
Відео 3Фото 9 |
Yato YT-82815 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель YT-82815 поставляється без акумулятора, а в комплекті моделі YT-82814 один акумулятор (2 Агод) і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82815
Аккумуляторная сабельная пила YATO YT-82815 Li-Ion 18 В (без аккумулятора | 2 099 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная Yato (YT-82815) - без аккумулятора и зарядно | 2 200 грн. |
Пила шабельна акумуляторна Yato YT-82815 (без АКБ та ЗП) | 1 820 грн. |
Пила шаблева акумуляторна YATO (YT-82815) | 1 855 грн. |
Акумуляторна шабельна пила YATO YT-82815 | 2 860 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-82815
Ціни на Yato YT-82815 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82814 | від 3 430 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-82815 | від 1 820 грн. | 5 пропозицій |