Кущоріз Yato YT-82832
Фото 4 |
Yato YT-82832 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82832
Усі ціни 7 →Кусторез аккумуляторный Yato (YT-82832) | 5 100 грн. |
Кущоріз акумуляторний Li-Ion YATO 18В (YT-82832) | 4 298 грн. |
Кущоріз акумуляторний Yato YT-82832 | 4 215 грн. |
Кусторез Yato YT-82832 | 4 218 грн. |
Кущоріз акумуляторний Yato 18 із зарядним пристроєм (YT-82832) | 6 875 грн. |
Кущоріз Акумуляторний 18 В L=56 см YATO (YT-82832) | 5 356 грн. |
Кущоріз акумуляторний Li-Ion YATO 18В (YT-82832) | 4 298 грн. |
Модификації Yato YT-82832
Ціни на Yato YT-82832 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82832 | від 4 215 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-82833 | від 2 975 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →