Ланцюгова пила Yato YT-84870
Відео 2 |
Yato YT-84870 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-84870
Усі ціни 8 →Электропила цепная Yato (YT-84870) | 3 650 грн. |
Пила ланцюгова електромережева YATO (YT-84870) | 3 076 грн. |
Електропила YATO YT-84870 | 2 869 грн. |
Пила Ланцюгова Електрична 2 кВт YATO (YT-84870) | 3 847 грн. |
Садова ланцюгова електропила Yato YT-84870 | 3 577 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди