Садова повітродувка-пилосос Yato YT-85170
Відео 1Фото 3 |
Yato YT-85170 |
|
Довжина кабелю 2 м. У комплекті мішок для збору сміття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85170
Усі ціни 6 →Пилосос-повітродувка садова електрична Yato YT-85170 | 1 399 грн. |
Воздуходувка мережева YATO 600Вт (YT-85170) | 1 434 грн. |
Yato Пылесос сетевой YATO 600 Вт, 16000 об/мин, 4 м3/мин, кабель 2 м, 2 на | 1 479 грн. |
Садовий Пилосос 600 Вт YATO (YT-85170) | 1 828 грн. |
Повітродувка мережева YATO 600Вт (YT-85170) | 1 434 грн. |
Пилосос-повідуход мережевий 600 Вт YATO YT-85170 | 1 666 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →