Мотооприскувач Yato YT-86240
Відео 1Фото 5 |
Yato YT-86240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-86240
Усі ціни 8 →Мотообприскувач ранцевий Yato YT-86240 | 6 999 грн. |
Опрыскиватель бензиновый Yato (YT-86240) | 8 000 грн. |
Оприскувач бензиновий Yato 2,13кВт 20л (YT-86240) | 6 741 грн. |
Оприскувач бензиновий YATO ранцевий 2.13 кВт (YT-86240) | 10 157 грн. |
Мотообприскувач 2,13 кВт YATO (YT-86240) | 7 440 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →