Будівельний фен Yihua 8858-i
Відео 7Фото 10 |
Yihua 8858-i |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yihua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yihua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yihua 8858-i
Усі ціни 8 →Термовоздушная станція портативна YIHUA 8858-i | 3 354 грн. |
Термофен для паяння пластмас - YIHUA 8858-I - СУПЕР КОМПЛЕКТ | 3 175 грн. |
Термофен YIHUA 8858-I - портативна паяльна станція з електронним дисплеєм | 2 599 грн. |
Термофен YIHUA-8858-I / РК-дисплей / цифрове регулювання / компактний / 12 | 2 231 грн. |
Термоповітряна паяльна станція YIHUA 8858-I, 650 Вт | 2 786 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →