Літня шина Yokohama Advan Sport V103 275/45 R19 108Y
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V103 275/45 R19 108Y 275/45 R19 108 Y 275/45 R19 108 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V103 275/45 R19 108Y
Усі ціни 19 →Yokohama ADVAN SPORT V103 275/45 R19 108Y XL FR N-0 (9072686155) | 9 490 грн. |
Yokohama Advan Sport V103 (275/45R19 108Y) | 5 922 грн. |
YOKOHAMA Літня шина YOKOHAMA ADVAN Sport V103 275/45R19 108Y | 6 124 грн. |
YOKOHAMA Advan Sport V103 275/45R19 108Y | 6 035 грн. |
Літня шина YOKOHAMA ADVAN Sport V103 275/45R19 108Y | 5 787 грн. |
ще 14 пропозицій
1 0 3 12 |
225/45R17 Yokohama Advan Sport V103 91W MO. Гарне зчеплення в суху та мокру погоду. Досить тихі та комфортні, але шум сильно залежить від якості асфальту. В екстремальних режимах веде себе передбачувано. Хороше зчепленняВідмінна керованістьДостатньо комфортні для спортивних шин Поки не виявив користуюся Yokohama Advan Sport V103 245/40 R18 97Y більше року |
Показано 1 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V103 275/45 R19 108Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V103 275/45 R19 108Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V103 275/45 R19 108Y | від 5 787 грн. | 19 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V103 275/45 R19 108Y Porsche | від 5 792 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →