Літня шина Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y 225/40 R18 92 W 225/40 R18 92 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y
Шини Yokohama Advan Sport V105 225/40 ZR18 92Y XL | 9 950 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y XL F5894 | 6 204 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y XL | 6 634 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92W | від 8 626 грн. | 1 пропозиція | ||
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R18 92Y | від 6 204 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →