Літня шина Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W Mercedes-Benz
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W Mercedes-Benz 275/50 R20 113 W 275/50 R20 113 W Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W Mercedes-Benz
Усі ціни 12 →Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W XL MO | 8 288 грн. |
Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W XL MO | 8 374 грн. |
Шина Yokohama ADVAN S.T. V802 275/50 R20 113W XL MO | 7 764 грн. |
Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W XL MO | 7 705 грн. |
Yokohama ADVAN S.T. V802 275/50 R20 113W XL MO 134443 | 8 682 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
2 1 6 8 |
Уверенно рекомендую.Японцы варят хороший состав резины , сама конструкция шины разработана для скоростных полноприводных машин и полностью (в моем случае) отвечает моим условиям эксплуатации на Ауди А6 Аллроуд . Отличный выбор за свои деньги.Йоко использую не на первой машине , состав резины мягкий ,износ слегка больше , чем на "твердых" составах .Но у резины отличный "держак". Причем был случай вынужденной поездки на летней резине по льду -резина неплохо держала и машина адекватно оттормаживалась .Износ равномерный .Сейчас эксплуатирую 3-й
летний комплект ,пару колес "убил" на на дырах в асфальте ,но смог доехать до шиномонтажа с поврежденным бортом.Сейчас докупаю очередной комплект той же модели. Плохие дороги ! користуюся Yokohama Advan ST V802 225/55 R17 101W місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 22 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W Mercedes-Benz
Ціни на Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W | від 7 778 грн. | 11 пропозицій | ||
Yokohama Advan ST V802 275/50 R20 113W Mercedes-Benz | від 7 705 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →