Літня шина Yokohama BluEarth E70 225/55 R18 98H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth E70 225/55 R18 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth E70 225/55 R18 98H
Усі ціни 33 →Шина Yokohama BluEarth E70 225/55 R18 98H | 4 618 грн. |
Yokohama BluEarth E70 225/55 R18 98H | 4 119 грн. |
Yokohama BluEarth E70BZ 225/55 R18 98H | 4 100 грн. |
Yokohama BluEarth E70 225/55 R18 98H | 5 315 грн. |
Yokohama Bluearth E70 (225/55R18 98H) | 4 300 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →