Літня шина Yokohama BluEarth-GT AE-51 215/65 R16 98H
Відео 21Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-GT AE-51 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-GT AE-51 215/65 R16 98H
Усі ціни 28 →Шина Yokohama BluEarth-GT AE51 215/65 R16 98H | 4 276 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE51 215/65 R16 98H | 4 256 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE51 (215/65R16 98H) | 4 390 грн. |
Летние шины Yokohama BluEarth-GT AE51 215/65 R16 98H 1001758135 | 4 018 грн. |
YOKOHAMA Лiтня шина YOKOHAMA AE51 215/65R16 98H | 4 520 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-GT AE-51 215/65 R16 98H
Ціни на Yokohama BluEarth-GT AE-51 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-GT AE-51 215/65 R16 98H | від 3 848 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →