Літня шина Yokohama BluEarth-GT AE-51 245/50 R18 100W
Відео 21Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-GT AE-51 245/50 R18 100W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-GT AE-51 245/50 R18 100W
Усі ціни 17 →Шина Yokohama BluEarth-GT AE51 245/50 R18 100W | 6 661 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE51 245/50 R18 100W | 6 984 грн. |
Yokohama BLUEARTH GT AE51 245/50 R18 100W (8043314494) | 15 120 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE51 (245/50R18 100W) | 7 308 грн. |
Летние шины Yokohama BluEarth-GT AE51 245/50 ZR18 100W 1001996382 | 6 936 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →