Літня шина Yokohama dB Decibel E70 215/60 R16 95V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama dB Decibel E70 215/60 R16 95V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama dB Decibel E70 215/60 R16 95V
Усі ціни 17 →Yokohama E70 Decibel 215/60 R16 95V | 5 113 грн. |
Yokohama E70B Decibel 215/60 R16 95V | 5 180 грн. |
Шина Yokohama E70 Decibel 215/60 R16 95V | 4 340 грн. |
Летние шины Yokohama E70B Decibel 215/60 R16 95V 1000854741 | 5 177 грн. |
Yokohama Decibel E70 215/60 R16 95V | 4 964 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →