Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H
Відео 35Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H 245/60 R18 109 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H
Усі ціни 33 →Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H XL | 7 700 грн. |
Yokohama GEOLANDAR A/T G015 245/60 R18 109H XL FR (9077266637) | 9 150 грн. |
Шина Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H XL | 7 320 грн. |
Всесезонные шины Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H XL 1002037619 | 8 291 грн. |
Yokohama Geolandar A/T G015 (245/60R18 109H) | 8 012 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 1 11 |
Гума справді хороша. Купивши повний комплект на Pajero Sport. Гарно балансується, чотири колеса до 20 г і одне 50 г. Те що 50гр пішло на запаску. М'яка, на асфальті не гудиш. До цього були Kumho та Bridgestone, але ця поки що найкраща! М'яка, малошумна, гарно тримає дорогу. Чи не виявивши. користуюся Yokohama Geolandar A/T G015 245/70 R16 111H кілька місяців |
Стоять на Ниві, по помірному бездоріжжю гребе дуже добре, від'їздив всю зиму, по снігу їде чудово, на льоду гірше зимової звичайно, але дуже гідно! Дуже м'яка, при -20 прогинається пальцем. Не знаю як влітку поводитиметься. зовнішній вигляд, м'якість, тиха мені здається швидко зноситься користуюся Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H кілька місяців |
Користуюсь вже 2-й сезон. Пробіг 30 тис. км. Автомобіль Hyundai Tucson, розмір 235/60/16. Цілком насолод. Відносно непогано їде по болоті, значно тихіше від G012. Поведінка в болоті, відносно нижча шумність. Чи не виявивши. Sergii Protsiuk: користуюся Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 98H більше року |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H
Ціни на Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 245/60 R18 109H | від 7 320 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →