Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T
Відео 35Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T 245/75 R16 109 T 245/75 R16 120 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T
Усі ціни 37 →Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T OWL | 6 081 грн. |
Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T OWL | 6 050 грн. |
Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T OWL | 5 989 грн. |
Шина Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T OWL | 5 772 грн. |
YOKOHAMA Всесезонна шина YOKOHAMA Geolandar A/T G015 245/75R16 109T | 6 261 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 1 11 |
Гума справді хороша. Купивши повний комплект на Pajero Sport. Гарно балансується, чотири колеса до 20 г і одне 50 г. Те що 50гр пішло на запаску. М'яка, на асфальті не гудиш. До цього були Kumho та Bridgestone, але ця поки що найкраща! М'яка, малошумна, гарно тримає дорогу. Чи не виявивши. користуюся Yokohama Geolandar A/T G015 245/70 R16 111H кілька місяців |
Стоять на Ниві, по помірному бездоріжжю гребе дуже добре, від'їздив всю зиму, по снігу їде чудово, на льоду гірше зимової звичайно, але дуже гідно! Дуже м'яка, при -20 прогинається пальцем. Не знаю як влітку поводитиметься. зовнішній вигляд, м'якість, тиха мені здається швидко зноситься користуюся Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H кілька місяців |
Користуюсь вже 2-й сезон. Пробіг 30 тис. км. Автомобіль Hyundai Tucson, розмір 235/60/16. Цілком насолод. Відносно непогано їде по болоті, значно тихіше від G012. Поведінка в болоті, відносно нижча шумність. Чи не виявивши. Sergii Protsiuk: користуюся Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R16 98H більше року |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T
Ціни на Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 109T | від 5 749 грн. | 37 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar A/T G015 245/75 R16 120S | від 5 983 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →