Літня шина Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V 225/65 R17 102 H 225/65 R17 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Усі ціни 36 →Шина Yokohama Geolandar G98FV 225/65 R17 102V | 4 700 грн. |
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V | 5 418 грн. |
Yokohama Geolandar G98A 225/65 R17 102V | 4 620 грн. |
Yokohama Geolandar G98FV 225/65 R17 102V | 5 416 грн. |
Летние шины Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V 1000502240 | 4 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Ціни на Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H | від 5 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V | від 4 597 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →