Всесезонна шина Yokohama H/T G056 265/60 R18 110H
Відео 10Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Yokohama H/T G056 265/60 R18 110H 265/60 R18 110 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama H/T G056 265/60 R18 110H
Усі ціни 28 →Yokohama Geolandar H/T G056 265/60 R18 110H | 7 328 грн. |
Yokohama GEOLANDAR H/T G056 265/60 R18 110H (9099834845) | 7 970 грн. |
Yokohama Geolandar H/T G056 265/60 R18 110H | 7 141 грн. |
Шина Yokohama Geolandar H/T G056 265/60 R18 110H | 6 869 грн. |
Всесезонные шины Yokohama Geolandar H/T G056 265/60 R18 110H 1000848249 | 7 042 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama H/T G056 265/60 R18 110H
Ціни на Yokohama H/T G056 265/60 R18 110H |
---|---|---|---|---|
Yokohama H/T G056 265/60 R18 110H | від 6 113 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →