Зимова шина Yokohama Ice Guard IG30 255/45 R18 99Q
Відео 6Фото 6 |
Yokohama Ice Guard IG30 255/45 R18 99Q |
|
Фрикційна автогума родом з Країни висхідного сонця для легковиків-горожанинов. Шині дістався ненаправлений малюнок протектора з широким ребром жорсткості «на чолі столу». Шашки протектора Yokohama Ice Guard IG30 просмуговані прорізами тривимірних ламелів, які вичищають канавки від снігу і сприяють формуванню додаткових зчіпних кромок шини з дорожнім полотном. Разом з ними працюють гострі грані функціональних блоків протектора.
Коронна «фішка» автогуми — збільшена пористість для ефективного видалення вологи з обмерзлих поверхонь, що сприяє більш чіпкому хвату шини за дорогу. Навздогін покришка «на ура справляється з евакуацією надлишків водних мас та талого снігу, демонструє впевнену тягу на засніжених покриттях, чуйно відгукується на рульові команди. Японські шинники подбали і про нерівномірність зносу протектора моделі. На прилавках магазинів автошина представлена в безлічі легкових розмірностях під посадковий діаметр автомобільних коліс від R14 до R20.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Купити Yokohama Ice Guard IG30 255/45 R18 99Q
Yokohama Ice Guard IG30 255/45 R18 99Q | 5 500 грн. |
Yokohama IceGUARD IG30 255/45 R18 99Q | 5 300 грн. |
Yokohama Ice Guard IG30 255/45 R18 99Q 37698 | 5 550 грн. |
Yokohama IceGUARD IG30 255/45 R18 99Q | 5 400 грн. |