Зимова шина Yokohama W.drive V905 235/45 R17 94H
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama W.drive V905 235/45 R17 94H 235/45 R17 94 H 235/45 R17 97 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama W.drive V905 235/45 R17 94H
Усі ціни 15 →Шина Yokohama W.drive V905 235/45 R17 94H | 4 348 грн. |
Yokohama W.Drive V905 235/45 R17 94H | 4 660 грн. |
Yokohama W.Drive V905 235/45 R17 94H | 4 526 грн. |
Yokohama W.Drive V905 (235/45R17 94H) | 4 480 грн. |
Yokohama W.Drive V905 235/45 R17 94H | 4 566 грн. |
ще 10 пропозицій
0 0 1 5 |
Відеоогляди
Модификації Yokohama W.drive V905 235/45 R17 94H
Ціни на Yokohama W.drive V905 235/45 R17 94H |
---|---|---|---|---|
Yokohama W.drive V905 235/45 R17 94H | від 4 348 грн. | 15 пропозицій | ||
Yokohama W.drive V905 235/45 R17 97V | від 6 443 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →