Моторне мастило YUKO Super GAS 10W-40 20 л
Товар застарів 3 092 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 20; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SJ/CF; |
YUKO Super GAS 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YUKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YUKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації YUKO Super GAS 10W-40
Ціни на YUKO Super GAS 10W-40 |
---|---|---|---|---|
YUKO Super GAS 10W-40 1 л | від 146 грн. | 4 пропозиції | ||
YUKO Super GAS 10W-40 4 л | від 519 грн. | 5 пропозицій | ||
YUKO Super GAS 10W-40 5 л | від 635 грн. | 6 пропозицій |