Моторне мастило YUKO Super GAS 10W-40 4 л
YUKO Super GAS 10W-40 4L |
|
Моторне масло напівсинтетичного походження, орієнтоване на використання в двигунах з двопаливною системою подачі пального (газ-бензин або газ-дизель). YUKO Super GAS 10W-40 4L відмінно згодиться як мастило вузлів силового агрегату для легковиків і мікроавтобусів, причому незалежно від умов експлуатації транспортного засобу — олія добре себе проявляє як у міському ритмі поїздок (включаючи використання режиму «Старт/Стоп», так і при покорении дальнобойных дистанций по автомагистралям.
Продукт совместим с инжекторными и многоклапанными моторами, включая варианты с турбонаддувом, интеркулером и каталитическим нейтрализатором отработанных выхлопных газов. Смазочный материал защищает детали движка от повышенных температур в процессе сгорания газового, обладает антикоррозийными и чистящими свойствами, сохраняет заложенные вязкостные характеристики Протягом усього періоду експлуатації до регламентної заміни Також продукт не вступає в реакцію з ущільнювачами та елементами кольорових металів у конструкції двигуна.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YUKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YUKO.
Купити YUKO Super GAS 10W-40 4 л
Усі ціни 6 →Моторна олива Yuko SUPER GAS 10W-40 4л (4820070245332) 4820070245332 | 493 грн. |
Yuko Моторна олива Yuko SUPER GAS 10W-40 4л (4820070245332) 4820070245332 | 493 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 4л 10w-40 super gas Yuko, 4820070245332-Yuko | 571 грн. |
Моторна олива Yuko Super Gas 10w-40 4 л (4820070245332) | 745 грн. |
Моторна олія Yuko SUPER GAS 10W-40 4л (4820070245332) | 779 грн. |
Моторна олива Yuko Super Gas 10w-40 4 л (4820070245332) | 519 грн. |
Модификації YUKO Super GAS 10W-40
Ціни на YUKO Super GAS 10W-40 |
---|---|---|---|---|
YUKO Super GAS 10W-40 1 л | від 146 грн. | 3 пропозиції | ||
YUKO Super GAS 10W-40 4 л | від 493 грн. | 6 пропозицій | ||
YUKO Super GAS 10W-40 5 л | від 622 грн. | 5 пропозицій |