Штативи для селфі Yunteng YT-1288
Відео 17Фото 24 |
Yunteng YT-1288 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yunteng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yunteng.
Купити Yunteng YT-1288
Усі ціни 6 →Монопод Yunteng YT-1288 с Bluetooth пультом | 648 грн. |
Монопод для Селфі Yunteng YT-1288 | 370 грн. |
Yunteng YT-1288 (Bluetooth + Zoom) | 293 грн. |
Монопод для Селфі Yunteng YT-1288 | 520 грн. |
Універсальний штатив монопод + трипод Yunteng YT-2288+ (монопод Yunteng YT | 819 грн. |
Штатив монопод оригінал Yunteng YT-2288+ (Yunteng YT-1288 + Yunteng YT-228 | 820 грн. |
Дуже задоволений покупкою. Добре і досить якісно зроблений монопод, секції не бовтаються навіть на максимальній витяжці, чітко та надійно фіксуються. Пульт без проблем підключається та працює з моїм Sony. Якісно зроблена ручка, виробник не пожалів гуми на неї, зручно лежить у руці. Якість матеріалів та роботи за такі гроші Довжина у складеному вигляді Владислав М: користуюся Yunteng YT-1288 менше місяця |
Брав тиждень тому у Тольятті за 1,7 тис. Один із найкращих, що до цього вибирав і дивився у друзів. Не підійшов до Соні експеримент лт26ии. Довелося завантажувати програму селфішоп камера користуюся Yunteng YT-1288 тиждень |
Універсальність селфі-штатива Yunteng YT-1288 криється в його сумісності не тільки зі смартфонами, але і з екшн-камерами, і навіть з фотоапаратами. Головне, щоб вага встановленого на 2D-головку пристрою не перевищував 2 кг.
Родзинка
Родзинкою моделі є наявність окремих фіксаторів для кожної висувної секції, яких в арсеналі селфі-стика налічується 4. За допомогою фіксаторів, виконаних в точності з аналогічними пристроями у класичних штативів, кожну секцію можна закріпити не тільки в повністю висунутому положенні, але і в будь-якому необхідному. Діапазон регулювання довжини Yunteng YT-1288 коливається в межах від 42.5 см до 1.25 м — розкладання до настільки великих розмірів підтримується ліченими одиницями прямих конкурентів.
Штативне гніздо
Головка селфі-стика вміє нахилятися вперед-назад, а також крутитися вздовж власної осі на 180°. Тримач для смартфона прикріплюється до неї через гвинтове з'єднання, а екшн-камери і фотоапарати встановлюються на стік, використовуючи стандартне штативне гніздо. Таке ж гніздо можна зустріти біля основи рукоятки селфі-штатива — воно найчастіше застосовується для кріплення аксесуарів (наприклад, розкладного трипода).
Пульт ДУ
Окремої похвали заслуговує пульт ДУ. Для його зберігання передбачена невелика ніша в ручці селфі-стика, але ніщо не заважає використовувати пульт незалежно. З вигляду він нагадує невеликий брелок, на корпусі якого розташувалася велика клавіша спуску затвора і дві кнопки поменше — вони несе відповідальність за зуммерування зображення.
Універсальність
Пред'явити претензії до моделі вийде хіба що тим людям, хто шукає собі мініатюрного компаньйона для зйомки селфі. Yunteng YT-1288 таким не є, зате він однаково добре підходить як для мобільної фотографії, так і для зйомки в стилі екшн, надаючи своїм власникам широкі можливості в реалізації творчого потенціалу.
Корисна порада. Якщо ви плануєте знімати селфі з компанією, віддавайте перевагу стікам з великою довжиною в розкладеному стані.
- Допустимі габарити смартфона по ширині 55 - 88 мм